Lodówka MPM 357-FF-31W/AA

Dodaj opinię Kod:  414078279
Całkowita Objętość lodówki
 • 357 l
Typ lodówki
Klasa efektywności energetycznej
System rozmrażania lodówki
 • No Frost (sucha)
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 185 x 60 x 69 cm

Lodówka MPM 357-FF-31W/AA

Dodaj opinię Kod:  414078279

1 999,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym Full No Frost MPM 357-FF-31W/AA to nowoczesne, wyposażone w wiele przydatnych funkcji urządzenie – na miarę współczesnej kuchni i wysokich oczekiwań. Stylowy wygląd i szlachetna linia współgrają w najlepszymi rozwiązaniami technicznymi, w tym z zastosowaniem innowacyjnego kompresora inwerterowego. Model MPM 357-FF-31W/AA posiada system Full No Frost (automatycznego odszraniania zarówno w chłodziarce jak i w zamrażarce), inteligentne programy automatyczne, panel dotykowy ułatwiający sterowanie oraz praktyczne oświetlenie LED.

Tryb pracy lodówki MPM 357-FF-31W/AA wybierzesz i skontrolujesz za pomocą wygodnego panelu dotykowego. Elektroniczny wyświetlacz na bieżąco informuje o temperaturze w chłodziarce i zamrażarce.

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym MPM 357-FF-31W/AA to także przestronne i dobrze wyposażone wnętrze. W chłodziarce do dyspozycji są w sumie aż 4 półki w części głównej, 3 półki na drzwiach urządzenia (w tym pozwalające przechowywać wysokie butelki), 2 precyzyjnie zaprojektowane wysuwane pojemniki z komorą specjalnej wilgotności i komorą świeżości z regulacją temperatury.

Komora świeżości z regulacją temperatury w lodówce MPM 357-FF-31W/AA pozwala dostosować warunki przechowywania do indywidualnych potrzeb. Ustawienie poziomu „Crisper” pozwala stworzyć strefę wilgotną dla warzyw i owoców, „Chiller” pomaga utrzymać świeżość ryb i nieprzetworzonej żywności.

Lodówka z zamrażalnikiem dolnym MPM 357-FF-31W/AA wyposażona została także w alarm otwartych drzwi, który uruchomi się w przypadku niedokładnego zamknięcia.

Specyfikacja

Całkowita Objętość lodówki
 • 357 l
Typ lodówki
Klasa efektywności energetycznej
Użyteczna objętość komory chłodniczej
 • 219 l
System odszraniania No Frost (Frost Free)
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 2.9 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.