Suszarka do włosów Dyson Supersonic HD07 Stal/Fuksja

Dodaj opinię

Kod:  403089198

Liczba prędkości
  • 3
Liczba trybów temperaturowych
  • 3
Wymiary urządzenia (wys. x szer. x gł.)
  • 24.5 x 9.7 x 7.8 cm
Wymiary opakowania (wys. x szer. x gł.)
  • 17.8 x 38.8 x 13.4 cm
Kolor
  • Żelazo/Fuksja

Suszarka do włosów Dyson Supersonic HD07 Stal/Fuksja

Dodaj opinię

Kod:  403089198

2 029,00

1 717,00

Chwilowo niedostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 1 718,00

8

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Inteligentna pielęgnacja włosów
Suszarka do włosów Dyson HD07 pomoże Ci wysuszyć włosy o dowolnej długości w zaledwie kilka minut i ułożyć je w stylowy sposób. Dzięki inteligentnemu systemowi kontroli temperatury suszarka delikatnie pielęgnuje włosy, zapobiegając ich wysuszeniu i uszkodzeniu. Dlatego może być używana do częstej stylizacji bez ryzyka uszkodzenia włosów. 5 nasadek w zestawie umożliwia profesjonalną stylizację włosów o dowolnej długości i grubości. Każda nasadka w zestawie ma specjalne magnetyczne mocowanie, które pozwala bezpiecznie przymocować ją do korpusu i umożliwia obracanie w dowolnym kierunku w celu wygodnej i szybkiej stylizacji.

Dysza do niesfornych włosów
Idealna do tworzenia prostych i gładkich fryzur. Ukrywa niesforne włosy pod długimi pasmami, sprawiając, że stają się gładsze i bardziej lśniące za jednym dotknięciem powietrza.

Koncentrator
Szerszy i zwężający się profil nowo zaprojektowanej dyszy koncentratora tworzy szybki, skoncentrowany strumień powietrza, który jest idealny do stylizacji. Dzięki skoncentrowanemu przepływowi powietrza można kształtować każde pasmo indywidualnie, bez wpływu na inne pasma.

Dyfuzor
Zaawansowana konstrukcja dyfuzora zapewnia równomierne rozprowadzanie powietrza wokół loków, naśladując naturalny proces suszenia. Pomaga to ograniczyć puszenie się włosów i uzyskać bardziej wyraziste loki. Wydłużone ząbki umożliwiają stylizację większych pasm, zapewniając maksymalną kontrolę poprzez wnikanie głęboko we włosy.

Delikatna nasadka do suszenia
Zaprojektowana z myślą o delikatnych włosach i wrażliwej skórze głowy, dysza do delikatnego suszenia rozprasza powietrze, tworząc miękki, chłodny strumień, który szybko suszy włosy.

Nasadka grzebieniowa z szerokimi zębami
Mocne i szerokie zęby nowego grzebienia do loków, zaprojektowanego specjalnie do włosów kręconych, pomagają wyciągnąć włosy podczas suszenia lub dodać im objętości i kształtu.

Idealna temperatura dla każdego rodzaju włosów
Dostosuj suszarkę do długości i grubości włosów, a także dostępnego czasu. Do wyboru są trzy ustawienia prędkości i cztery ustawienia temperatury (100°C do szybkiego suszenia i stylizacji, 80°C do standardowego suszenia, 60°C do delikatnego suszenia, 28°C do chłodnego nawiewu). Wygodna lokalizacja elementów sterujących pozwala na zmianę trybu pracy bez przerywania procesu suszenia i stylizacji. Tryb zimnego nadmuchu jest odpowiedni do końcowego utrwalenia stylizacji.

Mocny i szybki
Kompaktowy, ale mocny, sterowany cyfrowo silnik Dyson V9 obraca się z prędkością do 110 000 obrotów na minutę, dostarczając do wzmacniacza do 13 litrów powietrza na sekundę.

Inteligentny system kontroli temperatury chroni połysk włosów
Mierzy temperaturę powietrza 40 razy na sekundę, aby zapobiec uszkodzeniu włosów przez ekstremalne temperatury i pomóc chronić ich połysk.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.