Ciśnieniomierz Pic Mobile Rapid (8058090008606)

Dodaj opinię Kod:  400962228
Zasilanie
Rodzaj pomiaru ciśnienia
Obszar pomiaru ciśnienia

Ciśnieniomierz Pic Mobile Rapid (8058090008606)

Dodaj opinię Kod:  400962228

515,00

497,96

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 496,47

Opis

Jest to pierwszy miernik Pic „wszystko w jednym” ramieniu, który można zsynchronizować ze smartfonem . Innowacja, która pozwala nie tylko mierzyć ciśnienie krwi, ale także monitorować ewolucję bezpośrednio na smartfonie.
Ponadto jest wyposażony w technologię Rapid-Tech, która zapewnia szybkie i wygodne pomiary. Kompaktowy cyfrowy i automatyczny o właściwościach Design Language Solution (DLS).

Przede wszystkim sprawia, że ​​pomiar jest wygodny, ponieważ technologia Rapid-Tech mierzy jego wartości już w wypełnieniu.

Duży podświetlany wyświetlacz sprawia, że ​​odczyt jest wyraźny i bezpośredni nawet w warunkach słabego oświetlenia. Wykrywa nieprawidłowości rytmu serca i możliwe ruchy ramion podczas pomiaru. Wskaźnik graficzny aktualizuje poziom ciśnienia.

Ponadto Mobile Rapid uśrednia ostatnie 3 pomiary i przechowuje 200 wyników zorganizowanych w 2 obszarach dla 2 osób lub dla pomiarów porannych i wieczornych. Dzięki aplikacji Pic Health Station przekształca pomiar w kompletne i stałe monitorowanie ciśnienia krwi, proste dane i wykresy do przeglądania, zarządzania, a nawet udostępniania e-maili lekarzowi.

Mobile Rapid to pojedynczy ciśnieniomierz Pic, który można zsynchronizować ze smartfonem, na którym zainstalowano aplikację Pic Health Station.

Pic Health Station umożliwia przechowywanie pomiarów ciśnienia krwi, przeglądanie danych w dowolnym momencie, wykonywanie średnich pomiarów tygodniowych lub miesięcznych. Ale przede wszystkim tworzy czytelny, prosty i aktualny dziennik. Zawsze pod ręką, aby móc dzielić się z lekarzem, niezawodnie, zawsze i wszędzie.

Specyfikacja

Zasilanie
Rodzaj pomiaru ciśnienia
Kraj producenta
  • Francja
Obszar pomiaru ciśnienia
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.