Szczoteczka elektryczna do zębów wybielająca Beconfident Sonic Whitening Electric Toothbrush White-Silver (7350064168615)

Dodaj opinię Kod:  400055880

Szczoteczka elektryczna do zębów wybielająca Beconfident Sonic Whitening Electric Toothbrush White-Silver (7350064168615)

Dodaj opinię Kod:  400055880

Kolor: Biały z srebrnym

Dostępny

281,48

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Szczoteczka elektryczna do zębów wybielająca Beconfident Sonic Whitening Electric Toothbrush White-Silver wibruje z częstotliwością 38 000 drgań/76 000 ruchów na minutę i, jak udowodniono klinicznie, usuwa płytkę nazębną o 62% lepiej niż szczoteczka manualna. Oprócz mechanicznego szczotkowania elektryczna wytwarza wibracje, wraz z pastą do zębów i śliną, wiry, które zapewniają dodatkowy efekt czyszczenia i pomagają usunąć płytkę nazębną nawet tam, gdzie szczoteczka nie ma dostępu. Skuteczna obróbka mechaniczna usuwa również przebarwienia, daje bielsze zęby i zapewnia taki sam efekt czyszczenia, jak po wizycie u higienistki stomatologicznej.
• Szczoteczka jest dostarczana z 1 zwykłą główką szczoteczki (dostępne są wersje Whitening i Soft) i można ją ustawić w 3 różnych trybach: Sensitive, Clean i Whitening.
• Timer daje sygnał co 30 sekund, dzięki czemu wszystkie cztery ćwiartki jamy ustnej są czyszczone w tym samym czasie i automatycznie wyłącza się po dwóch minutach.
• Wbudowany akumulator ma szybkie ładowanie i ładuje się w pełni w ciągu 6 godzin, co wystarcza na pełne 90 dni przy szczotkowaniu przez cztery minuty dziennie.
• W zestawie znajduje się główka szczoteczki Sonic Regular, przewód DC (bezpośrednie podłączenie) do ładowarki USB (brak w zestawie) oraz instrukcja obsługi.

Specyfikacja

Stopień twardości
Ilość w opakowaniu, szt.
  • 1
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

*