Klimatyzator Whirlpool SPICR 309W

Dodaj opinię Kod:  388559220
Typ urządzenia
Wydajność chłodnicza, kW
 • 2.5
Wydajność grzewcza, kW
 • 1.5
Moc pobierana do ogrzewania/chłodzenia
 • 2.4/2.6 kW
Wymiary jednostki wewnętrznej (wys. x szer. x gł.)
 • 25.5 х 79 х 20 cm
Wymiary jednostki zewnętrznej (wys. x szer. x gł.)
 • 48.3 х 66 х 24 cm
Kolor jednostki zewnętrznej
 • Biały

Klimatyzator Whirlpool SPICR 309W

Dodaj opinię Kod:  388559220

2 099,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Inteligentne zarządzanie energią
Urządzenie zostało wyposażone w inwerterową pompę ciepła. Dzięki niej można łatwiej zarządzać dostępną energią. Klimatyzator Split WHIRLPOOL SPICR309W zużywa jedynie tyle prądu, ile jest konieczne, by schłodzić temperaturę o kilka stopni Celsjusza. Wszystko po to, aby ograniczyć straty powstałe w trakcie schładzania temperatury do określonej wartości.

Inteligentne zarządzanie temperaturą

Klimatyzator Split WHIRLPOOL SPICR309W wyposażony został w funkcję 6th Sense, dzięki której automatycznie dostosowuje tryb pracy do warunków zewnętrznych. Jeśli temperatura wewnątrz pomieszczenia wzrośnie o kilka stopni, urządzenie ją automatycznie obniży. Co więcej, wykorzysta do tego celu najbardziej optymalne funkcje.

Funkcja Jet - szybkie schładzanie
Klimatyzator Split WHIRLPOOL SPICR309W dzięki funkcji Jet może szybko schłodzić temperaturę w pomieszczeniu. Odtąd osoby przychodzące np. do pracy lub domu nie będą musiały długo czekać na obniżenie temperatury. Wręcz przeciwnie - ta zostanie schłodzona w kilka chwil. Klimatyzator może obniżyć temperaturę nawet o 5 stopni w ciągu około 10 minut.

Prosty system sterowania
Do obsługi urządzenia wystarczy jedynie pilot, który jest dostępny w zestawie. Klimatyzatorem Split WHIRLPOOL SPICR309W można łatwo sterować. Przełączanie się pomiędzy poszczególnymi trybami pracy jest bardzo proste. Wybierając ogrzewanie lub schładzanie, użytkownik może łatwo ustawić żądaną temperaturę. Pilot zapewnia bardzo duży zasięg, w związku z czym można go używać nawet w dużych pomieszczeniach.

Szerokie zastosowanie
Klimatyzator Split WHIRLPOOL SPICR309W może zostać zamontowany w dużym biurze, domu prywatnym, a także w mieszkaniu. Należy pamiętać, że urządzenie składa się z kilku części. Niektóre z nich montowane są od zewnątrz, to jest na elewacji budynku.

Zawartość zestawu
Jednostka wewnętrzna, jednostka zewnętrzna, pilot, dokumentacja.

Specyfikacja

Typ urządzenia
Powierzchnia pomieszczenia, m²
Praca w temperaturze ujemnej, °C
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 9.1 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.