Końcówki do szczoteczki elektrycznej PHILIPS Sonicare For Kids HX6044/33 (4 szt.)

Dodaj opinię Kod:  385386762

Końcówki do szczoteczki elektrycznej PHILIPS Sonicare For Kids HX6044/33 (4 szt.)

Dodaj opinię Kod:  385386762

99,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Wiek: 7+

Standardowa nasadka do elektrycznej szczoteczki do zębów dla dzieci Philips Sonicare For Kids charakteryzuje się specjalnym kształtem i miękkością włosia, które powtarzają kształt zębów dzieci powyżej 7. roku życia i zapewniają delikatne czyszczenie. Gumowa tylna część dyszy zapewnia bezpieczniejsze i wygodniejsze czyszczenie.

Do 75% skuteczniejsze czyszczenie w porównaniu ze zwykłą szczoteczką do zębów

Badania kliniczne potwierdzają, że końcówki czyszczące Philips Sonicare For Kids skuteczniej usuwają płytkę nazębną niż zwykłe szczoteczki do zębów. Zęby Twojego dziecka będą lepiej chronione przed próchnicą, a wizyty u dentysty staną się przyjemniejsze.

Doskonałe czyszczenie i maksymalna wydajność

Szczoteczka soniczna zapewnia maksymalną skuteczność w krótkim czasie, podczas którego dziecko myje zęby. Pomaga wykształcić zdrowe nawyki i udoskonalić technikę mycia zębów.

Zaawansowana technologia dźwięku Philips Sonicare

Zaawansowana technologia soniczna Philips Sonicare tworzy strumień mikropęcherzyków, które usuwają płytkę nazębną nawet pomiędzy zębami, dzięki czemu szczoteczka skutecznie oczyszcza jamę ustną.

Pasuje do każdej szczoteczki do zębów Philips Sonicare ze zdejmowanymi nasadkami

Nasadki szczoteczki do zębów Philips Sonicare For Kids można zdjąć i ponownie założyć na szczoteczkę, bezpiecznie je mocując, co znacznie upraszcza proces czyszczenia i konserwacji.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

*