Końcówki do szczoteczki elektrycznej PHILIPS Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054/17

Dodaj opinię Kod:  380094279

Końcówki do szczoteczki elektrycznej PHILIPS Sonicare G3 Premium Gum Care HX9054/17

Dodaj opinię Kod:  380094279

150,00

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Stan dziąseł ulega znacznej poprawie już po 2 tygodniach.
Dysza czyszcząca Philips Sonicare Premium Gum Care została zaprojektowana z myślą o dokładnym i ostrożnym czyszczeniu. Podczas przesuwania szczoteczki wzdłuż linii dziąseł elastyczne żeberka i włosie nasadki Premium Gum Care pochłaniają nadmierne ciśnienie. dzięki temu dziąsła są chronione nawet przy silnym nacisku na zęby podczas szczotkowania. Włosie skutecznie usuwa płytkę nazębną i bakterie wzdłuż linii dziąseł, dbając o ich zdrowie. Zakrzywiony kształt dyszy gwarantuje maksymalny kontakt z włosiem.

Może pokryć dwukrotnie większą powierzchnię, zapewniając dokładne czyszczenie bez dodatkowego wysiłku.
Nasza adaptacyjna technologia czyszczenia sprawia, że ​​szczoteczka jest naprawdę indywidualna. Dzięki miękkim, elastycznym gumowanym żebrom końcówki Premium Gum Care dopasowują się do unikalnego kształtu jamy ustnej, zapobiegając powstawaniu nadmiernego ciśnienia i optymalizując skuteczność technologii dźwiękowego czyszczenia. Włosie dopasowuje się do konturów zębów i dziąseł, pokrywając powierzchnię dwukrotnie szerszą niż konwencjonalne dysze czyszczące, umożliwiając dokładne czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach.

Usuwa płytkę nazębną dziesięć razy lepiej niż zwykła szczoteczka do zębów
Dzięki elastycznemu kształtowi Premium Gum Care pozwala usunąć dziesięć razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka do zębów. Nasadka wykonuje ruchy, które w połączeniu z technologią sonicznej szczoteczki do zębów Philips Sonicare poprawiają skuteczność czyszczenia. Gwarantujemy dokładne oczyszczenie i widoczne rezultaty.

Zaprojektowane, aby zmaksymalizować skuteczność technologii czyszczenia sonicznego.
Nasadka i szczoteczka Sonicare są do siebie idealnie dopasowane i gwarantują nieskazitelną czystość dzięki zastosowaniu naszej technologii dźwiękowej. Wibracje o wysokiej częstotliwości w rączce (do 31 000 ruchów szczotkowania na minutę) powodują ubijanie pasty do zębów w pianę. Jego pęcherzyki przenikają pomiędzy zęby i wzdłuż linii dziąseł, skutecznie usuwając płytkę nazębną.

Wymień dyszę na czas i zawsze ciesz się doskonałym rezultatem
Czyszczenie dysz będzie mniej skuteczne po 3 miesiącach użytkowania, ale dzięki BrushSync™ otrzymasz przypomnienie przed upływem tego okresu. Inteligentna szczoteczka do zębów śledzi częstotliwość i intensywność użytkowania, dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy nadejdzie czas jej wymiany. Nie masz inteligentnej szczoteczki Philips Sonicare? Wystarczy zwrócić uwagę na niebieskie włosie wskaźnika i wymienić dyszę, gdy zmieni kolor na biały.

Wymienna nasadka umożliwia szybką i łatwą wymianę
Nasadka Premium Gum Care pasuje do każdej szczoteczki do zębów Philips Sonicare z wyjątkiem PowerUp Battery i Essence. Wymienna dysza umożliwia wygodną wymianę i czyszczenie.

Specyfikacja

Stopień twardości
Waga
  • 0.014 kg
Kolor
  • Biały
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

*