Końcówki do szczoteczek elektrycznych PHILIPS Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9042/33

Dodaj opinię Kod:  380094270

Końcówki do szczoteczek elektrycznych PHILIPS Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9042/33

Dodaj opinię Kod:  380094270

88,00

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Funkcja połączenia BrushSync
Usuwa płytkę nazębną dziesięć razy lepiej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką do zębów. Usuwa płytkę nazębną 10 razy lepiej niż zwykła szczoteczka do zębów. Dzięki elastycznej konstrukcji nasadka usuwa 10 razy więcej płytki nazębnej w trudno dostępnych miejscach, zapewniając dokładne czyszczenie zębów wzdłuż linii dziąseł i przestrzeni międzyzębowych.

Może pokryć do czterech razy większą powierzchnię, zapewniając dokładne czyszczenie bez dodatkowego wysiłku.
Nasza adaptacyjna technologia czyszczenia sprawia, że ​​Twoja szczoteczka do zębów jest naprawdę osobista. Dzięki miękkim, elastycznym gumowanym żebrom, dysze Premium Plaque Control dopasowują się do unikalnego kształtu jamy ustnej, zapobiegając powstawaniu nadmiernego ciśnienia i optymalizując skuteczność technologii dźwiękowego czyszczenia. Włosie dopasowuje się do kształtu zębów i dziąseł, pokrywając powierzchnię czterokrotnie szerszą niż w przypadku konwencjonalnych dysz czyszczących, co umożliwia dokładne czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach.

Automatyczny wybór optymalnego trybu dla nieskazitelnego czyszczenia
Funkcja połączenia BrushSync™ zawsze zapewnia niezrównaną jakość czyszczenia. Nasadka czyszcząca Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control synchronizuje się z rączką szczoteczki do zębów Philips Sonicare za pomocą funkcji BrushSync™, aby wybrać optymalny tryb i intensywność, gwarantując nieskazitelne czyszczenie. Po prostu zacznij myć zęby.

Zaprojektowane, aby zmaksymalizować skuteczność technologii czyszczenia sonicznego.
Nasadka i szczoteczka Sonicare są do siebie idealnie dopasowane i gwarantują nieskazitelną czystość dzięki zastosowaniu naszej technologii dźwiękowej. Wibracje o wysokiej częstotliwości w rączce (do 31 000 ruchów szczotkowania na minutę) powodują ubijanie pasty do zębów w pianę. Jego pęcherzyki przenikają pomiędzy zęby i wzdłuż linii dziąseł, skutecznie usuwając płytkę nazębną.

Wymień dyszę na czas i zawsze ciesz się doskonałym rezultatem
Czyszczenie dysz będzie mniej skuteczne po 3 miesiącach użytkowania, ale dzięki BrushSync™ otrzymasz przypomnienie przed upływem tego okresu. Inteligentna szczoteczka do zębów śledzi częstotliwość i intensywność użytkowania, dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy nadejdzie czas jej wymiany. Nie masz inteligentnej szczoteczki Philips Sonicare? Wystarczy zwrócić uwagę na niebieskie włosie wskaźnika i wymienić dyszę, gdy zmieni kolor na biały.

Testowane pod kątem skutecznej pielęgnacji jamy ustnej
Wszystkie nakładki czyszczące Philips Sonicare gwarantują bezpieczną i delikatną pielęgnację zębów i dziąseł. Nasze dysze są testowane, abyśmy mogli zagwarantować wyjątkową jakość i niezawodność przy każdym czyszczeniu.

Wymienna nasadka umożliwia łatwą i szybką wymianę
Nasadka Premium Plaque Control pasuje do każdej rączki szczoteczki do zębów Philips Sonicare z wyjątkiem PowerUp Battery i Essence. Wymienna dysza umożliwia wygodną wymianę i czyszczenie.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

*