Mankiet OMRON Easy Cuff uniwersalny (HEM-RML31-E)

Dodaj opinię Kod:  364429611
Przeznaczenie

Mankiet OMRON Easy Cuff uniwersalny (HEM-RML31-E)

Dodaj opinię Kod:  364429611

134,65

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Uniwersalny mankiet w kształcie wachlarza 22-42 cm (odpowiedni dla średnich i dużych ramion) - zwiększa dokładność pomiaru i zmniejsza dyskomfort związany z uciskiem. Jego kształt umożliwia dokładne dopasowanie mankietu do ramienia. Dokładność pomiaru na poziomie 35% zależy od jakości mankietu i tego, czy pasuje on do rozmiaru ramienia (barku).

Mankiet wentylatora to mankiet w kształcie wachlarza. Ludzkie ramię ma kształt stożka (długość okręgu na górze ramienia jest dłuższa niż na dole). Gdy używany jest konwencjonalny mankiet, nieuchronnie tworzy się pusta przestrzeń w łokciu, aw górnej części barku mankiet ściśle przylega do ramienia. Kiedy powietrze jest dostarczane do mankietu, ciśnienie rozkłada się nierównomiernie, a tętnica nie jest całkowicie zaciśnięta. Aby uzyskać dokładne wyniki, konieczne jest, aby odcinek tętnicy, który zatyka mankiet, był całkowicie zablokowany.

Aby osiągnąć ten cel, firma OMRONwykorzystuje mankiet o specjalnym wachlarzowatym kształcie, który zapewnia równomierne rozłożenie nacisku na całym odcinku tętnicy znajdującej się pod mankietem. Daje to gwarancję dokładnego wyniku i minimalizuje ból związany ze ściskaniem ramienia mankietem.

Specyfikacja

Kompatybilność
 • Pasuje do tonometrów firmy OMRON
Skład zestawu
 • Uniwersalny mankiet w kształcie wachlarza
Cechy
 • Odpowiedni dla średnich i dużych ramion
  Do ramienia o obwodzie ramienia 22-42cm
Wymiary opakowania (wys. x szer. x gł.)
 • 16x13x4 cm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.